Designeri » C » Floral « Grupuri

Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior de dama

Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior de dama

Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior de dama Imagini Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior de dama Imagini

Dior Addict Eau Sensuelle de Christian Dior este un parfum Floral de dama. Dior Addict Eau Sensuelle a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Nota de varf este trandafir; Nota de mijloc este iasomie; Notele de baza sunt mosc si cedru.

iasomie

mosc cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dior Addict Eau Sensuelle by Christian Dior.

Dior Addict Eau Sensuelle Recenziile parfumurilor

Intr-adevar simt notele in ordinea listata: trandafir, iasomie, mosc.
Din pacate imi pare un parfumel comun, deloc inventiv. Nici macar nu aduce cat de putin cu clasicul Addict. Nu imi pare nici senzual, ci comun si usor gretos. Nu este de achizitionat, din punctul meu de vedere. Siaj si persistena moderate. Nota mea: 5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dior Addict Eau Sensuelle dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dior Addict Eau Sensuelle de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Escada Escada Magnetism Escada Escada Sentiment Escada Escada 2005 Christian Dior Miss Dior (new) Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Lacoste Lacoste Pour Femme Christian Dior Midnight Poison Burberry Body Chloe L`Eau de Chloe Thierry Mugler Womanity Lalique Amethyst Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Giorgio Armani Si Cartier La Panthere Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Cartier Baiser Vole Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior J`adore Kenzo Flower by Kenzo Kenzo Flower Tag