Designeri » C » Floral Fructat « Grupuri

Dior Addict Shine Christian Dior de dama

Dior Addict Shine Christian Dior de dama

Avut: 2

Dior Addict Shine Christian Dior de dama Imagini

Dior Addict Shine de Christian Dior este un parfum Floral Fructat de dama. Dior Addict Shine a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Parfumul prezinta gardenie, cedru de Virginia, lamaie de Amalfi si zmeura.

gardenie cedru de Virginia lamaie de Amalfi zmeura

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dior Addict Shine by Christian Dior.

Dior Addict Shine Recenziile parfumurilor

maeda
maeda

Am avut acest parfum acum cativa ani si mi-a placut.Este un Dior racoritor, tineresc, feminin, perfect pentru vara, cu multe citrice si ceva gardenie. Desi este doar EDT, rezista foarte mult pe piele, 5-6 ore.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Dior Addict Shine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Dior Addict Shine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dior Addict Shine dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dior Addict Shine de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity Gabriela Sabatini Latin Dance Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Pink Room Parfum No 1 LR Desperate Housewives Bree Michel Germain Sexual Star Avon Sweet Honesty Everlasting Corine de Farme Los Angeles Night Oriflame Precious Moments Dorin Roses des Vents Ouest