Designeri » C » Lemnos Aromatic « Grupuri

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior de barbati

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior de barbati

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior de barbati Videouri
Dior Homme Sport 2012 Christian Dior de barbati Imagini Dior Homme Sport 2012 Christian Dior de barbati Imagini Dior Homme Sport 2012 Christian Dior de barbati Imagini

Dior Homme Sport 2012 de Christian Dior este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Dior Homme Sport 2012 a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Notele de varf sunt lamaie si floare de ghimbir; Nota de mijloc este stanjenel; Notele de baza sunt note verzi si cedru.

lamaie floare de ghimbir

stanjenel

note verzi cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dior Homme Sport 2012 by Christian Dior.

Dior Homme Sport 2012 Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Dior Homme Sport 2012 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Dior Homme Sport 2012, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dior Homme Sport 2012 dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dior Homme Sport 2012 de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Sport Christian Dior Aqua Fahrenheit Guerlain Guerlain Homme Intense Christian Dior Fahrenheit Viktor&Rolf Spicebomb Versace Dreamer Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Pure Havane Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Cartier Declaration Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Chanel Allure Homme Edition Blanche Chanel Egoiste Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Christian Dior Fahrenheit 32 Tom Ford Tobacco Vanille Montblanc Legend