Designeri » C » Oriental Lemnos « Grupuri

Fahrenheit 32 Christian Dior de barbati

Fahrenheit 32 Christian Dior de barbati

Fahrenheit 32 Christian Dior de barbati Videouri
Fahrenheit 32 Christian Dior de barbati Imagini Fahrenheit 32 Christian Dior de barbati Imagini Fahrenheit 32 Christian Dior de barbati Imagini

Fahrenheit 32 de Christian Dior este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Fahrenheit 32 a fost lansat in 2007. Fahrenheit 32 a fost creat de Francois Demachy si Louise Turner. Nota de varf este floare de portocal; Nota de mijloc este vetiver; Nota de baza este vanilie.

floare de portocal

vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fahrenheit 32 by Christian Dior.

Fahrenheit 32 Recenziile parfumurilor

Sarmis
Sarmis

Un parfum unisex dupa parerea mea,se potriveste oricui. Prima mea impresie a fost ca miroase a zapada(cocos+vanilie?) sau ca miroase putin a lapte rece. Nu intamplator fahrenheit32 in grade celsius = 0. Chiar daca pare sa iubeasca soarele si caldura, mie imi place sa-l port in zilele ploioase. Este un parfum casual. Longevitate 8/10, proiectie 9/10.Nota 9/10.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Fahrenheit 32 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Fahrenheit 32, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fahrenheit 32 dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fahrenheit 32 de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Versace Dreamer Christian Dior Fahrenheit Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Laura Biagiotti Roma per Uomo Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Hugo Boss Boss in Motion Moschino Uomo? Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Dolce&Gabbana D&G Viktor&Rolf Spicebomb Christian Dior Dior Homme Intense Chanel Allure Homme Edition Blanche Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Chanel Egoiste Versace Versace Man Eau Fraiche Christian Dior Dior Homme Intense Escada Escada pour Homme Lanvin Lanvin L`Homme