Designeri » C » Floral « Grupuri

Forever and Ever Christian Dior de dama

Forever and Ever Christian Dior de dama

Avut: 2

Forever and Ever de Christian Dior este un parfum Floral de dama. Forever and Ever a fost lansat in 2002. Notele de varf sunt frezie, iasomie de apa si iedera; notele de mijloc sunt floare de migdal, trandafir si muscata; Notele de baza sunt mosc, vanilie si nucsoara.

frezie iasomie de apa iedera

floare de migdal trandafir muscata

mosc vanilie nucsoara

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Forever and Ever by Christian Dior.

Forever and Ever Recenziile parfumurilor

monafro
monafro

Am fost puțin surprinsă de acest Dior mai ușurel, care nu prea este în spiritul casei (spre deosebire de Dior Addict, care îl sintetizează și sublimează bine). Forever and Ever este prea floral pentru gustul meu care prefer cypre sau floral lemnos; se simte frezia, trandafirul, iedera și vanilia, este pentru tinere mai puțin sofisticate, dar elegante. Siaj și persistența cel mult moderate; nota 7/10.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Forever and Ever fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Forever and Ever, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Forever and Ever dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Forever and Ever de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Ralph Lauren Romance eau Fraiche Matthew Williamson Jasmine Sambac Lise Watier Neiges Aveda Desert Pure-Fume Joshua Tree Calvin Klein Eternity Summer 2009 DL & Co Angels Trumpet Myrurgia Promesa de Amor Xerjoff Ibitira Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Keiko Mecheri Datura Blanche Chantecaille Petalia Novaya Zarya Milaya Dnem