Designeri » C » Oriental Floral « Grupuri

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior de dama

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior de dama

Il am: 1 Avut: 2 Semnatura mea: 1

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior de dama Imagini Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior de dama Imagini

Hypnotic Poison Eau Secrete de Christian Dior este un parfum Oriental Floral de dama. Hypnotic Poison Eau Secrete a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Notele de varf sunt mandarina siciliana, bergamota de Calabria si portocala italieneasca; notele de mijloc sunt iasomie Sambac si neroli tunisian; Nota de baza este vanilie.

mandarina siciliana bergamota de Calabria portocala italieneasca

iasomie Sambac neroli tunisian

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hypnotic Poison Eau Secrete by Christian Dior.

Hypnotic Poison Eau Secrete Recenziile parfumurilor

Un parfum dulceag, mai mult fructat decat oriental-floral, destul de pueril. Imi miroase a bombonele si vanilie. Nu are aceeasi intensitate si mister ca si clasicul Hypnotic. Pare mai mult un parfum adolescentin si imi pare ca seamana cu multe altele (dintr-acelea ieftinute), deci are un miros oarecum comun.
Nota mea: 4/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hypnotic Poison Eau Secrete dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hypnotic Poison Eau Secrete de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Van Cleef & Arpels First Love Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Dolce&Gabbana L`eau The One Carla Fracci Hamlet Giorgio Beverly Hills Sunshine CnR Create Libra The Party The Garden Party Iris JoAnne Bassett Contessa Rasasi Sharina O Boticario Floratta Ruby Romane Vida Wild Lotus Lancome Tresor Diamant Noir