Designeri » C » Floral « Grupuri

J'Adore Extrait de Parfum Christian Dior de dama

J'Adore Extrait de Parfum Christian Dior de dama

Il am: 2 Avut: 3 Semnatura mea: 1

J'Adore Extrait de Parfum de Christian Dior este un parfum Floral de dama. J'Adore Extrait de Parfum a fost lansat in anii 2000's. Nota de varf este ylang-ylang; Nota de mijloc este trandafir; Notele de baza sunt note lemnoase si lemn de santal.

ylang-ylang

note lemnoase lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about J'Adore Extrait de Parfum by Christian Dior.

J'Adore Extrait de Parfum Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior J'Adore Extrait de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior J'Adore Extrait de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica J'Adore Extrait de Parfum dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre J'Adore Extrait de Parfum de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Serge Lutens Clair de Musc Roberto Verino VV Platinum La Perla J`Aime Les Fleurs Miller Harris Geranium Bourbon Jessica McClintock Jess Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Ted Baker W M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps Yosh Sottile 1.61 Betty Barclay Pure Style Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth The Body Shop Dreams Unlimited