Designeri » C » Floral « Grupuri

J'Adore L'Absolu Christian Dior de dama

J'Adore L'Absolu Christian Dior de dama

tuberoza
J'Adore L'Absolu Christian Dior de dama Imagini J'Adore L'Absolu Christian Dior de dama Imagini J'Adore L'Absolu Christian Dior de dama Imagini J'Adore L'Absolu Christian Dior de dama Imagini J'Adore L'Absolu Christian Dior de dama Imagini

J'Adore L'Absolu de Christian Dior este un parfum Floral de dama. J'Adore L'Absolu a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Parfumul prezinta iasomie, trandafir de Grasse si tuberoza indiana.

iasomie trandafir de Grasse tuberoza indiana

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about J'Adore L'Absolu by Christian Dior.

J'Adore L'Absolu Recenziile parfumurilor

Maria25
Maria25

Dupa lungi testari de j'adore edp,l'absolu,l'or..varianta l'absolu m.a convins ca este cea mai potrivita pielii mele .este mai persistent ,isi pastreaza mirosul initial,avand un aer mai dulce decat edp ,este la fel de clasic si de sofisticat ii lipseste putin din asprimea edp.ului.un parfum minunat!!persistenta buna siaj moderat

Crissa
Crissa

Se gaseste si la noi? Eu l-am testat in Douglas mag. Unirea, dar azi a fost sotul meu acolo si i-a zis o angajata ca nu l-au avut niciodata, ca e editie limitata si se gaseste numai la Paris. Inseamna ca eu am visat...mi l-a luat cibeva din duty free, dar inca nu mi l-a adus. Am emotii, sper sa nu mi-l fi luat pe cel din 2007 cu toate ca i-am trimis poze cu varianta din 2012 si i-am arata diferenta de ambalaj.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior J'Adore L'Absolu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior J'Adore L'Absolu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica J'Adore L'Absolu dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre J'Adore L'Absolu de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior J`Adore L`Or Yves Saint Laurent Cinema Chanel Allure eau de parfum Tom Ford Black Orchid Keiko Mecheri Datura Blanche Christian Dior J`adore Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Elie Saab Le Parfum Jimmy Choo Jimmy Choo Chanel Coco Noir Christian Dior Dolce Vita Christian Dior J`Adore L`Absolu Chloe Love Eau Intense Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Miss Dior Cherie Serge Lutens Datura Noir Cerruti 1881 Guerlain L'Instant Magic Serge Lutens Nuit de Cellophane Kenzo Kenzo Amour