Designeri » C » Floral « Grupuri

J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior de dama

J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior de dama

J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior de dama Imagini J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior de dama Imagini J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior de dama Imagini

J`adore L`eau Cologne Florale de Christian Dior este un parfum Floral de dama. J`adore L`eau Cologne Florale a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Parfumul prezinta citrice, lamaie de Amalfi, bergamot, magnolie, neroli si ylang-ylang.

citrice lamaie de Amalfi bergamot magnolie neroli ylang-ylang

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about J`adore L`eau Cologne Florale by Christian Dior.

J`adore L`eau Cologne Florale Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Cu acest parfum si cu JPG Cassique X Collection am realizat cum miros florile de portocal! Aproape ca imi pare rau in acest parfum dupa notele fresh de citrice, care dispar mult prea repede, lasand scena liber florilor de portocal! Racoritor numai in aparenta, in notele de varf, isi dezvaluie adevarata caldura in timpul evolutiei sale ulterioare pe piele, dandu-mi o senzatie de ceva cu care as vrea sa ma infasor, o patura molcuta sau cam asa ceva.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica J`adore L`eau Cologne Florale dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre J`adore L`eau Cologne Florale de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Poison Christian Dior Midnight Poison Christian Dior J`Adore L`Absolu Chanel Coco Eau de Parfum Bvlgari Rose Essentielle Chanel Chance Eau Tendre Lalique Encre Noire Pour Elle Givenchy Very Irresistible Guerlain L'Instant Magic Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Chanel Coco Noir Burberry Body Priscilla Presley Roses and More Christian Dior J`adore Eau de Toilette Guerlain Insolence Eau de Parfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Christian Dior Dune Chanel Chanel N°5 Lolita Lempicka Lolita Lempicka