Designeri » C » Floral « Grupuri

J`adore Le Jasmin Christian Dior de dama

J`adore Le Jasmin Christian Dior de dama

J`adore Le Jasmin Christian Dior de dama Imagini

J`adore Le Jasmin de Christian Dior este un parfum Floral de dama. J`adore Le Jasmin a fost lansat in 2007. Parfumul prezinta iasomie.

iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about J`adore Le Jasmin by Christian Dior.

J`adore Le Jasmin Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior J`adore Le Jasmin fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior J`adore Le Jasmin, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica J`adore Le Jasmin dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre J`adore Le Jasmin de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gabriela Sabatini Daylight Ralph Lauren Glamourous Christian Dior Dior Addict 2 Logomania Campos de Ibiza Agua de Rosas Lancome Cyclades Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Stella McCartney Stella Sheer 2009 Lancome Miracle Tendre Voyage Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Histoires de Parfums Vert Pivoine Saffron James Nani Basile Basile Style Femme