Designeri » C » Floral « Grupuri

J`adore Le Jasmin Christian Dior de dama

J`adore Le Jasmin Christian Dior de dama

J`adore Le Jasmin Christian Dior de dama Imagini

J`adore Le Jasmin de Christian Dior este un parfum Floral de dama. J`adore Le Jasmin a fost lansat in 2007. Parfumul prezinta iasomie.

iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about J`adore Le Jasmin by Christian Dior.

J`adore Le Jasmin Recenziile parfumurilor

J`adore Le Jasmin by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior J`adore Le Jasmin fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior J`adore Le Jasmin, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica J`adore Le Jasmin dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre J`adore Le Jasmin de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Burberry Weekend for Women L`Occitane en Provence Eau de Miel Guerlain Cherry Blossom Bond No 9 Park Avenue Abercrombie & Fitch Ezra Abercrombie & Fitch 41 Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Chloe Chloe Lisy Avon Simple Elements Perfect Cotton Caron Or et Noir Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010