Designeri » C » Oriental Lemnos « Grupuri

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior de barbati

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior de barbati

Il am: 3 Avut: 2 Semnatura mea: 1

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior de barbati Imagini

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial de Christian Dior este un parfum Oriental Lemnos de barbati. La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Parfumul prezinta mandarina siciliana, bergamota de Calabria, frunze de paciuli de Indonezia, coriandru, cedru si lemn de santal.

mandarina siciliana bergamota de Calabria frunze de paciuli de Indonezia coriandru cedru lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Bvlgari Black Cacharel Gloria Cartier Santos de Cartier Creed Original Santal Baldessarini Ambré Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Ted Lapidus TL Pour Lui Thierry Mugler A*Men Pure Malt Ava Luxe Hong Kong Garden Mistral Balinese Vanilla Atelier Cologne Bois Blonds Halston Man Amber