Designeri » C » Chypre Floral « Grupuri

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior de dama

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior de dama

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior de dama Imagini Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior de dama Imagini Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior de dama Imagini

Les Creations de Monsieur Dior Diorella de Christian Dior este un parfum Chypre Floral de dama. Les Creations de Monsieur Dior Diorella a fost lansat in 2009. Nota de varf este lamaie de Amalfi; Nota de mijloc este caprifoi; Nota de baza este vetiver.

lamaie de Amalfi

caprifoi

vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorella by Christian Dior.

Eau Sauvage

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Recenziile parfumurilor

ancaan
ancaan

Eu am o slabiciune pentru acest parfum. L-am testat acum o luna si m-am indragostit pe loc. Un parfum proaspat, elegant cu o latura masculina pe care eu o iubesc. Seamana cu Dior - Eau Sauvage pentru barbati. Destul de persistent. Curand, va fi al meu.

Les Creations de Monsieur Dior Diorella by Christian Dior 4.33 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Les Creations de Monsieur Dior Diorella dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Les Creations de Monsieur Dior Diorella de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Giorgio Armani Armani Yves Rocher Comme une Evidence CoSTUME NATIONAL Scent Intense Guerlain Philtre d'Amour Carven Monsieur Carven Ineke Balmy Days & Sundays Novaya Zarya Krasnaya Moskva Guerlain Sous le Vent Jil Sander Jil Sander Woman III Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Nez a Nez Rosier Ardent La Prairie Life Threads Platinum