Designeri » C » Chypre Floral « Grupuri

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior de dama

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior de dama

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior de dama Imagini Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior de dama Imagini Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior de dama Imagini

Les Creations de Monsieur Dior Diorella de Christian Dior este un parfum Chypre Floral de dama. Les Creations de Monsieur Dior Diorella a fost lansat in 2009. Nota de varf este lamaie de Amalfi; Nota de mijloc este caprifoi; Nota de baza este vetiver.

lamaie de Amalfi

caprifoi

vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorella by Christian Dior.

Eau Sauvage

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Recenziile parfumurilor

ancaan
ancaan

Eu am o slabiciune pentru acest parfum. L-am testat acum o luna si m-am indragostit pe loc. Un parfum proaspat, elegant cu o latura masculina pe care eu o iubesc. Seamana cu Dior - Eau Sauvage pentru barbati. Destul de persistent. Curand, va fi al meu.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Les Creations de Monsieur Dior Diorella dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Les Creations de Monsieur Dior Diorella de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Kylie Minogue Darling Lancetti Etre Special Edition II Lancetti Lancetti Femme John Varvatos John Varvatos S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Lotto Gravity Power for Women Roberto Capucci Capucci de Capucci Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon