Designeri » C » Floral « Grupuri

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior de dama

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior de dama

sapun
Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior de dama Imagini Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior de dama Imagini Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior de dama Imagini

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum de Christian Dior este un parfum Floral de dama. Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Nota de varf este lacramioare; Nota de mijloc este iasomie; Nota de baza este mosc.

lacramioare

iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Recenziile parfumurilor

Elena Camelia
Elena Camelia

Sper sa nu gresesc, dar cred ca aceasta e varianta care se mai gaseste in magazinele de la noi. Cand testez un parful o fac direct pe piele prin 1-2-3 pufuri si il las sa evolueze. Asa am facut, puf si am plecat din magazin. Rezistenta lui e foooarte mica, sa zicem o ora si cam 30 de minute maxim. Cat despre miros sper sa nu imi sara in cat persoanele cu miros mai rafinat decat mine. Prima mea impresia a fost ca miroase fix a solutie de spalat gresia cu parfum de lacramioare! Stiu cum miros ele natural si stiu ca e greu sa le reproduci exact mirosul, insa acesta era mult prea chimical si ....nu stiu, ieftin pt un Dior! Aveti grija la blind buy! Notele suna incantator, proaspat, dar in realitate nu e deloc asa!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Reminiscence Anjali Crabtree & Evelyn Wisteria Lorenzo Villoresi Donna Payot Pavlova Pacifica French Lilac Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Antonia`s Flowers Floret Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 M. Micallef Gardenia Hilde Soliani Conaffetto