Designeri » C » Floral Verde « Grupuri

sapun
Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior de dama Imagini Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior de dama Imagini Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior de dama Imagini

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette de Christian Dior este un parfum Floral Verde de dama. Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette a fost lansat in 2009. Nota de varf este ylang-ylang; Nota de mijloc este lacramioare; Nota de baza este iasomie.

ylang-ylang

lacramioare

iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

DUPA EXPERIENTA NU PREA PLACUTA CU DIORISSIMO AM INCERCAT UN ESANTION DIN ACEASTA APA DE TOALETA.E CU TOTUL ALTCEVA.IMI PLACE LA NEBUNIE.POATE NU E LACRAMIOARA SIMPLA DIN CELALALT PARFUM, E COMBINATA CU ALTCEVA DAR REZULTATUL E CLAR MAI BUN.ACUM SIMT INTRADEVAR DELICATETE, PROSPETIME SI O ADIERE PRIMAVARATECA PE CARE N-AM GASIT-O DINCOLO.E UN PARFUM SUPERB.

ancaan
ancaan

Cat de mult iubesc parfumul acesta! Daca va plac mirosurile fresh, florale, trebuie sa il incercati neaparat! Oferiti-i timp sa se aseze pe piele, si veti simti cel mai revigorant si proaspat miros de lacramioare. Eu il ador!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Cartier Must de Cartier Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Hermes 24 Faubourg Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Amouage Memoir Woman John Galliano John Galliano Montale Aoud Collection - Red Aoud Christian Dior Miss Dior (new) Montale Aoud Velvet Cartier La Panthere Amouage Beloved Givenchy Pi Amouage Amouage Epic Woman Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Thierry Mugler A*Men Pure Havane Christian Dior Miss Dior Eau de Toilette Originale Robert Piguet Douglas Hannant Amouage Amouage Lyric Woman