Designeri » C » Floral Fructat « Grupuri

Lily Dior Christian Dior de dama

Lily Dior Christian Dior de dama

Lily Dior de Christian Dior este un parfum Floral Fructat de dama. Lily Dior a fost lansat in 2004. notele de mijloc sunt ylang-ylang si lacramioare; Notele de baza sunt iasomie si trandafir.

ylang-ylang lacramioare

iasomie trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lily Dior by Christian Dior.

Lily Dior Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Lily Dior fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Lily Dior, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lily Dior dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lily Dior de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Moschino Moschino Funny! Davidoff Cool Water Wave Escada Rockin' Rio Hugo Boss Hugo XX Kenzo 7:15 AM in Bali Jardin de France Heliotrope Morgane le Fay Yellow Ted Baker Endurance Women Corine de Farme Witch Will Bronnley Apricot & Almond Bath and Body Works Sweet Pea Forever Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck