Designeri » C » Lemnos Chypre « Grupuri

Midnight Poison Christian Dior de dama

Midnight Poison Christian Dior de dama

Midnight Poison Christian Dior de dama Imagini Midnight Poison Christian Dior de dama Imagini Midnight Poison Christian Dior de dama Imagini Midnight Poison Christian Dior de dama Imagini Midnight Poison Christian Dior de dama Imagini Midnight Poison Christian Dior de dama Imagini Midnight Poison Christian Dior de dama Imagini Midnight Poison Christian Dior de dama Imagini

Midnight Poison de Christian Dior este un parfum Lemnos Chypre de dama. Midnight Poison a fost lansat in 2007. Midnight Poison a fost creat de Jacques Cavallier, Olivier Cresp si Francois Demachy. Notele de varf sunt mandarina si bergamot; Nota de mijloc este trandafir; Notele de baza sunt paciuli, ambra si vanilie.

mandarina bergamot

paciuli ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Midnight Poison by Christian Dior.

B.U. Trendy
Sultane 1001 Nights

Midnight Poison Recenziile parfumurilor

Alexandra13
Alexandra13

Mda...nu se mai gaseste,vaiiii ce noutate! Welcome to Romania!

Este un parfum destul de frumos, cu un paciuli racoros, ca o miazanoapte. Seamana putin cu Perles de la Lalique, dar Dior este mai rafinat simai dulceag, de la mandarina. Imi pare un parfum elegant si usor de purtat, in ciuda a ce ma asteptam de la el: sa fie un parfum "noir", greu... etc.
Siaj moderat, persistenta buna. Evaluare: 8/10

lumiflor
lumiflor

pe langa faptul ca-mi place, ca e rezistent ,nici n-am intalnit pe nimeni inca sa-mi zica ca nu-i place...deci pentru mine e perfect :)

Seraphina
Seraphina

De cand l-am descoperit sunt dependenta de el, caci e geamanul meu in ale parfumului, si chiar daca eu sunt o fire vesela, midnight poison imi arata acea parte salbatica din caracter. Pot spune ca pentru mine acest parfum este ca o oglinda fermecata in care ma vad asa cum sunt cu adevarat. Simt si trandafir si un paciuli cu ambra afumata si plina mister. Nu cred ca o femeie poate sa-l incerce si sa nu-l iubeasca, este divin si perfect, caci surprinde ce este mai frumos intr-o femeie: MISTERUL! Cred ca si cea mai nesarata si insipida femeie de pe pamant ar deveni atractiva purtand in par acest miros de vis! Il iubesc <3 !

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Midnight Poison fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Midnight Poison, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Midnight Poison dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Midnight Poison de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Hypnotic Poison Chanel Allure eau de parfum Chanel Allure Sensuelle Versace Crystal Noir Chloe Love Eau Intense Christian Dior Poison Thierry Mugler Alien Guerlain Shalimar Parfum Initial Lolita Lempicka Lolita Lempicka Chanel Coco Eau de Parfum By Kilian Back to Black Christian Dior Dune Guerlain Samsara Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Tom Ford Tobacco Vanille Viktor&Rolf Flowerbomb Guerlain L'Instant Magic Thierry Mugler Angel Cerruti 1881