Designeri » C » Chypre Floral « Grupuri

Miss Dior Cherie 2007 Christian Dior de dama

Miss Dior Cherie 2007 Christian Dior de dama

Miss Dior Cherie 2007 Christian Dior de dama Imagini

Miss Dior Cherie 2007 de Christian Dior este un parfum Chypre Floral de dama. Miss Dior Cherie 2007 a fost lansat in 2007. Parfumul prezinta portocala, paciuli, frezie, bergamot si lacramioare.

portocala paciuli frezie bergamot lacramioare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Miss Dior Cherie 2007 by Christian Dior.

Miss Dior Cherie 2007 Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Miss Dior Cherie 2007, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Miss Dior Cherie 2007 dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Miss Dior Cherie 2007 de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Givenchy Ysatis Theo Fennell Theo Fennell Scent Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Creed Feuille Verte Jil Sander Jil Sander Woman III Marilyn Miglin Mystic Nina Ricci Ricci Ricci Balenciaga Balenciaga Paris Police Pure Police Pure DNA Femme Arno Sorel Mitsy La Bouquetiere Delice Infini