Designeri » C » Floral « Grupuri

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior de dama

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior de dama

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior de dama Imagini

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet de Christian Dior este un parfum Floral de dama. Miss Dior Cherie Blooming Bouquet a fost lansat in 2008. Nota de varf este mandarina; Nota de mijloc este bujor; Nota de baza este mosc.

mandarina

bujor

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Miss Dior Cherie Blooming Bouquet by Christian Dior.

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Recenziile parfumurilor

ralucucky
ralucucky

L-am cumparat mai degraba pentru ca i-a placut foarte mult prietenului meu, dar intre timp am ajuns si eu sa ma atasez oarecum de el: e un parfum soft, are ceva din varianta originala, dar parca pentru fete mai tinere. E un parfum inocent, dragut, nu deranjeaza pe nimeni, dar nici nu te da pe spate.

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Miss Dior Cherie Blooming Bouquet dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Miss Dior Cherie Blooming Bouquet de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Givenchy So Givenchy Estée Lauder Beautiful Summer Bouquet Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Creed Tubereuse Indiana Honore des Pres Bonte`s Bloom Amouage Ciel Pour Femme Ralph Lauren Romance Tender Notes Acorelle R de Rose Aloha Beauty Tropical Gardenia Nazareno Gabrielli Nazareno Romane Ever Classic