Designeri » C » Chypre Floral « Grupuri

Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior de dama

Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior de dama

Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior de dama Imagini Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior de dama Imagini Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior de dama Imagini Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior de dama Imagini Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior de dama Imagini Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior de dama Imagini

Miss Dior Eau De Toilette de Christian Dior este un parfum Chypre Floral de dama. Miss Dior Eau De Toilette a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Nota de varf este neroli tunisian; notele de mijloc sunt trabdafir bulgaresc si trandafir turcesc; Nota de baza este paciuli.

neroli tunisian

trabdafir bulgaresc trandafir turcesc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Miss Dior Eau De Toilette by Christian Dior.

Miss Dior Eau De Toilette Recenziile parfumurilor

monafro
monafro

Păi și eu am miniatura de la Marionnaud. Îmi place, este un parfum delicat și rafinat, dar e pentru domnișoare (fiica mea de 10 ani e prea mică, totuși). E prea suav și tineresc pentru mine acum: pe când un Madame Dior mai amărui și mai sofisticat,așa ceva aș vrea, un fel de amalgam între Dioressence (prea ierbos) și Diorissimo (prea floral), poate și Tendre Poison ar putea contribui ...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Miss Dior Eau De Toilette dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Miss Dior Eau De Toilette de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Guerlain Shalimar Parfum Initial Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Paco Rabanne Black XS for Her Chanel Chance Eau Tendre Yves Saint Laurent Opium Lancome Tresor In Love Chanel Coco Noir Jimmy Choo Jimmy Choo Dolce&Gabbana Rose The One Avon Surrender Chanel Chanel N°19 Lancome La Vie Est Belle Bvlgari Rose Essentielle Chopard Wish Chanel Coco Mademoiselle Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum La Prairie Life Threads Ruby Guerlain La Petite Robe Noir Parfum d`Empire Azemour Les Orangers