Designeri » C » Floral « Grupuri

Pure Poison Elixir Christian Dior de dama

Pure Poison Elixir Christian Dior de dama

cacao
Pure Poison Elixir Christian Dior de dama Imagini Pure Poison Elixir Christian Dior de dama Imagini Pure Poison Elixir Christian Dior de dama Imagini Pure Poison Elixir Christian Dior de dama Imagini Pure Poison Elixir Christian Dior de dama Imagini Pure Poison Elixir Christian Dior de dama Imagini Pure Poison Elixir Christian Dior de dama Imagini

Pure Poison Elixir de Christian Dior este un parfum Floral de dama. Pure Poison Elixir a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt petit grain, iasomie, bergamot si mandarina; notele de mijloc sunt floare de portocal african si gardenie; Notele de baza sunt ambra, vanilie si cacao.

petit grain iasomie bergamot mandarina

floare de portocal african gardenie

ambra vanilie cacao

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pure Poison Elixir by Christian Dior.

Pure Poison

Pure Poison Elixir Recenziile parfumurilor

Se aseamana foarte mult cu varianta Pure Poison, cu deosebirea ca varianta Elixir este mai dulce, mai bogata, si simt si un usor iz rasinos in compozitie. In rest... aceleasi calitati. Siaj si persistenta bune. Evaluare: 9/10

Lussy
Lussy

Un parfum adorabil! Recomand cu caldura tuturor! Va veti indragosti de la primul puf pe care il veti pulveriza. Este un parfum foarte foarte bun, dulce si usor fructat care merita cumparat fara niciun fel de dubiu. Persista foarte mult. Cand am purtat acest parfum am primit numai laude!

Pure Poison Elixir by Christian Dior 4.18 out of 5 based on 13 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Pure Poison Elixir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Pure Poison Elixir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pure Poison Elixir dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pure Poison Elixir de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Christian Dior Pure Poison Christian Dior Poison Pierre Balmain Ambre Gris Cerruti 1881 Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Lolita Lempicka Lolita Lempicka Thierry Mugler Womanity Cartier Baiser Vole Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Prada Prada (Amber) Guerlain Insolence Eau de Parfum Yves Saint Laurent Opium Annick Goutal Mon Parfum Cheri, par Camille Christian Dior Dior Addict Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Annick Goutal Ninfeo Mio Etat Libre d`Orange Divin`Enfant Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea