Designeri » C » Lemnos Aromatic « Grupuri

Noir Christian Lacroix de barbati

Noir Christian Lacroix de barbati

Noir Christian Lacroix de barbati Imagini Noir Christian Lacroix de barbati Imagini

Noir de Christian Lacroix este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Noir a fost creat de Pascal Gaurin si Yves Cassar. Notele de varf sunt ghimbir si sofran; notele de mijloc sunt radacina de stanjenel si cardamom; Notele de baza sunt mosc, vetiver si cedru.

ghimbir sofran

radacina de stanjenel cardamom

mosc vetiver cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Noir by Christian Lacroix.

Noir Recenziile parfumurilor

zozo
zozo

Acest parfum imi este foarte drag intrucat l-am primit cadou-de craciun in urma cu 5 ani-de la sotia mea.De aceea il folosesc doar duminica si la ocazii speciale si pot sa spun ca miroase si acum ca la inceput.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Lacroix Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Lacroix Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Noir dupa Christian Lacroix. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Noir de Christian Lacroix reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Pal Zileri Sartoriale Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Morgan Morgan de Toi Homme Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Loewe Agua de Loewe Cattier Eau Champetre Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Jil Sander Jil Sander Pure for Men Avon Avon Jet Homme CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Parfumerie Generale Bois Naufrage LR Bruce Willis