Designeri » C » Chypre Floral « Grupuri

Rouge Christian Lacroix de dama

Rouge Christian Lacroix de dama

Rouge Christian Lacroix de dama Imagini Rouge Christian Lacroix de dama Imagini Rouge Christian Lacroix de dama Imagini

Rouge de Christian Lacroix este un parfum Chypre Floral de dama. Rouge a fost lansat in 2007. Rouge a fost creat de Laurent Le Guernec si Carlos Benaim. Notele de varf sunt portocala, piper alb si bujor rosu; notele de mijloc sunt lotus si osmanthus; Notele de baza sunt paciuli, mosc si cashmeran.

portocala piper alb bujor rosu

lotus osmanthus

paciuli mosc cashmeran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rouge by Christian Lacroix.

Rouge Recenziile parfumurilor

Mireille
Mireille

Un parfum cu miros neobișnuit, intens, potrivit persoanelor care urăsc aromele banale. Iese din tiparele mirosurilor actuale, nu este dulce de loc,nici amărui, nici acrișor, iar când se așează rămâne o aromă specială, aparte, pe care nu știi cum să o descrii. Persistența este bunicică dacă dai mai mult de două pufuri. Cred că este preferat de persoanele cu nas sensibil, pretențioase.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Lacroix Rouge fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Lacroix Rouge, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rouge dupa Christian Lacroix. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rouge de Christian Lacroix reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Gucci Gucci No 3 CoSTUME NATIONAL Scent Intense Nina Ricci Deci Dela Halston Halston Classic Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Yves de Sistelle Sanderling CB I Hate Perfume To See A Flower O Boticario Sensuelle Essence Sisley Eau du Soir 2010