Designeri » C » Oriental Floral « Grupuri

miere
acvatic
Woman Christina Aguilera de dama Videouri
Woman Christina Aguilera de dama Imagini

Woman de Christina Aguilera este un parfum Oriental Floral de dama. Acesta este un parfum nou Woman a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt bergamot, piper roz, lici si Para; notele de mijloc sunt magnolie, miere, frunza de violeta si trandafir; Notele de baza sunt lemn de santal, boabe de tonka si ambra.

bergamot piper roz lici Para

magnolie miere frunza de violeta trandafir

lemn de santal boabe de tonka ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Woman by Christina Aguilera.

Woman Recenziile parfumurilor

roxcherryscorp
roxcherryscorp

Am primit recent acest parfum, dupa parerea mea este un parfun destul de banal. Are un miros dulce, usor fructat. Intr-adevar se simte destul de bine bergamota si lemnul de santal. Persistenta moderata. Nota mea este 2/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christina Aguilera Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christina Aguilera Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Woman dupa Christina Aguilera. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Woman de Christina Aguilera reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Celine Dion Belong Oscar de la Renta Oscar Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Torrente L`Or de Torrente Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Cacharel Amor Amor Tentation Bob Mackie Masquerade Chiara Boni Tango Ellie Perfume Ellie Nuit Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious La Prairie Life Threads Emerald