Designeri » C » Oriental « Grupuri

X Pose Stardust Christina Aguilera de dama

Avut: 1

cacao
miere

X Pose Stardust de Christina Aguilera este un parfum Oriental de dama. Notele de varf sunt note fructate si miere alba; notele de mijloc sunt cacao, note lemnoase si tuberoza; Notele de baza sunt cedru de Virginia si ambra.

note fructate miere alba

cacao note lemnoase tuberoza

cedru de Virginia ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about X Pose Stardust by Christina Aguilera.

Lovestruck

X Pose Stardust Recenziile parfumurilor

Lussy
Lussy

Nu am mai vazut acest parfum de ani de zile! Am avut acest parfum adolescenta fiind si imi amintesc si acum mirosul exploziv pe care il avea. Desi mierea este o nota de varf, stiu sigur ca nu puteam sa detectez asa ceva in parfum. Cu o sticla care mi se parea interesanta acest parfum m-a cucerit si prin pretul bun pe care il avea la aceea perioada. Puternic si dulce il purtam de cele mai multe ori seara, desi la inceput nu prea mi-a placut, cu timpul m-am obisnuit cu mirosul. Acum insa si daca l-as mai vedea, nu l-as mai achizitiona inca o data ci as incerca probabil alt parfum de-al ei din aceeasi colectie.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christina Aguilera X Pose Stardust fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christina Aguilera X Pose Stardust, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica X Pose Stardust dupa Christina Aguilera. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre X Pose Stardust de Christina Aguilera reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Etat Libre d`Orange Noel au Balcon Loewe Solo Loewe Cafe Parfums Cafe Serge Lutens Serge Noire L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch E. Coudray Ambre et Vanille Houbigant Monsieur Musk Agatha Imperial Jade Men Amouage Tribute Ayala Moriel Fete d'Hiver Dolce&Gabbana The One Gentleman