Designeri » C » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

TAXI Express Christine Lavoisier Parfums de barbati

TAXI Express Christine Lavoisier Parfums de barbati

TAXI Express de Christine Lavoisier Parfums este un parfum Lemnos Floral Mosc de barbati. Parfumul prezinta citrice, zambila, nucsoara, frezie si cedru.

citrice zambila nucsoara frezie cedru

Daca cunosti acest parfum, foloseste piramida parfumului pentru a selecta notele principale.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about TAXI Express by Christine Lavoisier Parfums.

TAXI Express Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christine Lavoisier Parfums TAXI Express fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christine Lavoisier Parfums TAXI Express, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica TAXI Express dupa Christine Lavoisier Parfums. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre TAXI Express de Christine Lavoisier Parfums reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Kenzo Air Christian Dior Fahrenheit Calvin Klein Calvin Lacoste Cool Play Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Tommy Hilfiger Tommy 10 Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Benetton Benetton Pure Sport Men Guerlain Vetiver Pour Elle Etro Royal Pavillon Serge Lutens Bois de Violette Versace Versense