Designeri » C » Lemnos Aromatic « Grupuri

Clean Air Clean unisex

Clean Air Clean unisex

aldehide

Clean Air de Clean este un parfum Lemnos Aromatic unisex. Acesta este un parfum nou Clean Air a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Ruhi Patel. Notele de varf sunt floare de bergamot si aer de munte; notele de mijloc sunt acorduri verzi, frezie si bujor; Notele de baza sunt mosc, cashmeran, ambra alba, note pudrate si aldehide.

floare de bergamot aer de munte

acorduri verzi frezie bujor

mosc cashmeran ambra alba note pudrate aldehide

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Clean Air by Clean.

Clean Air Recenziile parfumurilor

DanqaRosen
DanqaRosen

"aer curat".. asa de promițător e numele parfumului. Pentru mine aerul curat vine și cu o inspirație ce-mi umple alveolele, urmată de o relaxare. Ei,acum dacă aș da un puf din Clean Air pe mână și aș încerca figura de mai devreme, nu mi-ar reuși în întregime, m-aș opri la jumătate.
Ca toate parfumurile Clean și acesta are un miros chimic,ca asemănare intră în categoria produselor dove, nivea..adică nu trebuie să cheltuiești prea mult pe un produs care deja s-a mai făcut.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Clean Clean Air fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Clean Clean Air, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Clean Air dupa Clean. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Clean Air de Clean reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Lalique Lalique Pour Homme Gant Gant Liquid Fragonard Vetyver Diptyque Philosykos Davidoff Adventure Amazonia Jardin de France Eau givree Maitre Parfumeur et Gantier Centaure REN Cologne 04 Adidas Pure Game Special Edition Joop! Joop! Go Hot Contact Adolfo Dominguez U Akon Konvict Homme