Designeri » C » Floral « Grupuri

Clean Fragrance Clean de dama

Clean Fragrance Clean de dama

Clean Fragrance de Clean este un parfum Floral de dama. Clean Fragrance a fost lansat in 2002. Notele de varf sunt portocala, grapefruit roz, lamaie verde, fructe mici salbatice, bergamot si floare de portocal; notele de mijloc sunt crin, lavanda, violeta, trandafir de Damasc, iasomie si floarea pasiunii; Notele de baza sunt heliotrop, mosc alb si muscata.

portocala grapefruit roz lamaie verde fructe mici salbatice bergamot floare de portocal

crin lavanda violeta trandafir de Damasc iasomie floarea pasiunii

heliotrop mosc alb muscata

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Clean Fragrance by Clean.

Clean Fragrance Recenziile parfumurilor

Un parfum strident, citric, dar total artificial, cu miros de produse pentru curatenie. Nu pot sa cred ca acesta este unul din parfumurile preferate ale americanilor...
Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 4/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Clean Clean Fragrance fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Clean Clean Fragrance, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Clean Fragrance dupa Clean. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Clean Fragrance de Clean reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Gres Cabotine Prada No2 Oeillet Victoria`s Secret Breathless The Body Shop Lotus Petal The Body Shop The Spirit of Moonflower Bath and Body Works Cherry Blossom Renee Mediterranean Lily Shantara Reve Etoile JoAnne Bassett Camille Detaille Sofia Oscar de la Renta Oscar Latin Light