Designeri » C » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Clean Warm Cotton Clean de dama

marin
ierbos

Clean Warm Cotton de Clean este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Clean Warm Cotton a fost lansat in 2007. Notele de varf sunt citrice si lamaita; notele de mijloc sunt fructe, floare de portocal si note marine; Notele de baza sunt ambra, mosc si feriga.

citrice lamaita

fructe floare de portocal note marine

ambra mosc feriga

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Clean Warm Cotton by Clean.

Clean Warm Cotton Recenziile parfumurilor

andrasb
andrasb

Este frapanta asemanarea cu un detergent, nici macar nu stiu exact cu care. Sintetic, miroase a "curat", intr-adevar, dar de ce ai vrea sa mirosi ca punga de dero, nu inteleg. Poate ca parfum de camera, pentru iubitorii acestui tip de miros, s-ar potrivi. Pentru mine e prea tare si prea sintetic.

DanqaRosen
DanqaRosen

Întâmplarea face sa am 3 parfumuri Clean,dintre care și acesta. Inițial mi s-a părut cel mai interesant, mai târziu mi-am dat seama că seamănă foarte tare cu o anumită marcă de detergent.Miros chimic,potrivit cu numele, warm cotton, te duce cu "nasul" la rufele proaspăt scoase din uscător.
Recomand celor care nu folosesc balsam de rufe,dar care ar vrea totuși un miros persistent în haine.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Clean Clean Warm Cotton fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Clean Clean Warm Cotton, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Clean Warm Cotton dupa Clean. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Clean Warm Cotton de Clean reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Gianfranco Ferre 20 For Woman Esprit Life by Esprit Marc Jacobs Daisy Louis Feraud Parfum des Sens Bill Blass Couture 3 Molinard Lavande Lalique Encre Noire Pour Elle Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Bath and Body Works Twilight Woods The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy Profumi di Pantelleria Nica Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance