Designeri » C » Oriental Floral « Grupuri

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL de dama

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL de dama

ozonic

Scent Sheer de CoSTUME NATIONAL este un parfum Oriental Floral de dama. Scent Sheer a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Laurent Bruyere. Parfumul prezinta iasomie, ceai, mosc, ambra alba, caisa si trandafir japonez.

iasomie ceai mosc ambra alba caisa trandafir japonez

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Scent Sheer by CoSTUME NATIONAL.

Scent Sheer Recenziile parfumurilor

Si aici intalnesc combinatia iasomie-paciuli pe care u o prea agreez, desi paciuli nu este listat in parfum, eu il simt. De asemenea parfumul mai are si o nota fructata, ca de dulceata de caise. Restul notelor sunt nesemnificative, deoarece ele nu se prea simt in parfum. Siaj si persistenta medii.
Nota mea: 3/10

Scent Sheer by CoSTUME NATIONAL 2.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre CoSTUME NATIONAL Scent Sheer fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre CoSTUME NATIONAL Scent Sheer, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Scent Sheer dupa CoSTUME NATIONAL. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Scent Sheer de CoSTUME NATIONAL reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Carolina Herrera 212 Sexy Dolce&Gabbana The One Van Cleef & Arpels First Love Leonard L'Orchidee Molyneux Quartz Pure Red Mona di Orio Nuit Noire Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Ocean Pacific OP Blend for Women Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Red Flower Organic Perfume Ambrette Cliff Richard Devil Woman Amouage The Library Collection Opus III