Designeri » C » Chypre Floral « Grupuri

So Nude CoSTUME NATIONAL de dama

Avut: 1

tuberoza
So Nude CoSTUME NATIONAL de dama Imagini

So Nude de CoSTUME NATIONAL este un parfum Chypre Floral de dama. So Nude a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt cardamom, chimion si neroli; notele de mijloc sunt ylang-ylang, trandafir de Damasc si tuberoza; Notele de baza sunt cedru de Virginia si paciuli.

cardamom chimion neroli

ylang-ylang trandafir de Damasc tuberoza

cedru de Virginia paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about So Nude by CoSTUME NATIONAL.

So Nude Recenziile parfumurilor

Inceputul parfumului e foarte interesant, usor spicy, insa in nici un minut devine gretos, probabil de la tuberoza combinata cu ylang-ylang. Trandafirul nu il simt deloc, el e complet anihilat de tuberoza destul de unsuroasa... Parfumul se aseaza pe o baza de paciuli discret, chiar aproape insesizabil!
Nu imi place...
Nota mea: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre CoSTUME NATIONAL So Nude fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre CoSTUME NATIONAL So Nude, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica So Nude dupa CoSTUME NATIONAL. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre So Nude de CoSTUME NATIONAL reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Hermes 24 Faubourg Fendi Fendi Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Giorgio Armani Armani Trussardi Trussardi Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Perfumer`s Workshop Samba Nova Nina Ricci Ricci Ricci Jean Patou L`Heure Attendue Tallulah Jane Gotham O Boticario Accordes Harmonia O Boticario Sensuelle Essence