Designeri » C » Floral Fructat « Grupuri

Coach Poppy Freesia Blossom Coach de dama

Coach Poppy Freesia Blossom Coach de dama

gurmand
Coach Poppy Freesia Blossom Coach de dama Imagini

Coach Poppy Freesia Blossom de Coach este un parfum Floral Fructat de dama. Coach Poppy Freesia Blossom a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt bergamot, coacaze, zmeura, capsuni, caisa si pricomigdale; notele de mijloc sunt iasomie stelata, orhidee alba, floare tiare de Tahiti si frezie; Notele de baza sunt vanilie, si mosc.

bergamot coacaze zmeura capsuni caisa pricomigdale

iasomie stelata orhidee alba floare tiare de Tahiti frezie

vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Coach Poppy Freesia Blossom by Coach.

Coach Poppy Freesia Blossom Recenziile parfumurilor

Pentru nasul meu acest parfum este ieftinut, sintetic, cu miros de pricomigdale, vanilie, zmeura si capsuna, toate invelite bine intr-o punga de plastic...
Era dragutz daca aveam 12-13 ani, pentru ca e delicios, duuuuulce si tineresc, dar am depasit varsta aceea :D
Siaj redus, persistenta moderata. Evaluare: 5/10

Un fructat dragut, racoritor, in care vanilia este fix cat trebuie. Dupa cum simt eu, zmeura si capsuna sunt predominante, dar nu are izul acela siropos care ma indeparteaza de fructatele atat de des intalnite in ziua de azi. Probabil florile (nu le discern prea bine) ii dau acel aer racoros. Mi se pare foarte potrivit pentru primavara, chiar si inceputul verii, fiindca vanilia nu copleseste, ci doar puncteaza dulceag compozitia. Cred ca ar da foarte bine pe o femeie tanara, cu pielea usor atinsa de primele tuse de bronz.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Coach Coach Poppy Freesia Blossom fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Coach Coach Poppy Freesia Blossom, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Coach Poppy Freesia Blossom dupa Coach. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Coach Poppy Freesia Blossom de Coach reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Lacroix C`est La Fete Mexx Mexx Ice Touch Woman Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Anna Sui Night of Fancy Otto Kern Signature Women Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Franck Olivier Franck Olivier S. Cute Q. Panda S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet Voluspa Mimosa Martini Alberta Ferretti Femina