Designeri » C » Lemnos Chypre « Grupuri

Watt Blue Cofinluxe de barbati

Watt Blue Cofinluxe de barbati

Watt Blue de Cofinluxe este un parfum Lemnos Chypre de barbati. Parfumul prezinta lemn de santal, lichen, cedru de Virginia, rozmarin, bergamot si menta.

lemn de santal lichen cedru de Virginia rozmarin bergamot menta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Watt Blue by Cofinluxe.

Watt Blue Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

Pe site-ul producatorului scrie ca e conceput de Givaudin si Thierry Wasser. E un parfum care-mi aminteste de un parfum din adolescenta dar ma chinui sa-l identific. Incepe cu un miros de coaja de citrice amestecat cu cedru si menta care dispare in cateva minute si lasa un amestec de lichen cu lavanda si note lemnoase destul de greu si...pudrat. Nu are echivalent cu nici un parfum cunoscut. Il consider interesant avand o tenta de parfum vintage. Siajul si persistenta sunt modeste desi initial da senzatia de parfum opulent cu durata lunga de viata. Sticla e dulce foc cu forma ei de bec insa pulverizatorul din plastic ii rapeste din farmec. 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cofinluxe Watt Blue fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cofinluxe Watt Blue, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Watt Blue dupa Cofinluxe. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Watt Blue de Cofinluxe reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Chypre
Hermes Bel Ami Aramis Aramis 900 Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo Nina Ricci Memoire D'homme Robert Piguet Cravache 2007 Coty Stetson Fresh Carven Vetiver Etro Gomma Caswell Massey Sandalwood Creed Cypres Musc Coty Imprevu Melvita Genuine Patchouli