Designeri » C » Lemnos Condimentat « Grupuri

Blue Santal Comme des Garcons unisex

Blue Santal Comme des Garcons unisex

Blue Santal Comme des Garcons unisex Imagini Blue Santal Comme des Garcons unisex Imagini

Blue Santal de Comme des Garcons este un parfum Lemnos Condimentat unisex. Blue Santal a fost lansat in 2013. Parfumul prezinta pin, boabe de ienupar, piper si lemn de santal australian.

pin boabe de ienupar piper lemn de santal australian

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Blue Santal by Comme des Garcons.

Blue Santal Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Comme des Garcons Blue Santal fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Comme des Garcons Blue Santal, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Blue Santal dupa Comme des Garcons. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Blue Santal de Comme des Garcons reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Kenzo Kenzo Jungle Homme Bvlgari BLV Pour Homme Celine Celine Escada Escada Sport  Country Weekend Calvin Klein Man Canali Black Diamond ScentStory 24 Parfumerie Generale Bois de Copaiba Creed Vetiver Detaille Yatching Mazzolari Patchouli Xerjoff Nio