Designeri » C » Oriental Condimentat « Grupuri

Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Comme des Garcons de dama

Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Comme des Garcons de dama

Vreau: 2

Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation de Comme des Garcons este un parfum Oriental Condimentat de dama. Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation a fost lansat in 2001. Creatorul acestui parfum este Evelyne Boulanger. Parfumul prezinta trandafir rosu, garoafa, iasomie, cuisoare si piper rosu.

trandafir rosu garoafa iasomie cuisoare piper rosu

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Recenziile parfumurilor

manuelag
manuelag

Hi hi...Garoafa? Nuuuuuuu! GAROFITAAAAAA! Cea mai frumoasa si catifelata floare a gradinii!
Ce frumos parfum! Ce pret bun! Ce soliflor de mare clasa!
Imi place la nebunie...of...ce lista lunga am!
Debutul este usor lemnos condimentat...probabil de la cuisoare...dar in scurt timp ramane doar garofita. Acea floare lila cu miros extraordinar! Ce ma uimeste?...simplitatea lui dar in acelasi timp faptul ca este bun. Este redata atat de fain. Are un tonus curat, simplu, precis. Nu bajbaie . Este love it or hate it. Nu se complica cu 200 de note. Si asta este cel mai fain.
Bineinteles drydownul nu poate fi decat unul foarte catifelat. Nu imi dau seama ce siaj are...dar pe pielea mea are cel putin 5 ore de sedere...placut parfumata!
Evident...daca nu va place floarea sau parfumurile simple(nu simpliste) nu are sens sa il incercati. Eu cu siguranta nu intru in sezonul estival fara el...
Purtatoarea: nu o vad tocmai in adidasi si trenning. As zice ca se preteaza la tinute lejere, dar feminine.
Locatia: afara, la soare, la plimbare...este atat de simplu si cochet. Vorba aia: less is more

Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation by Comme des Garcons 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation dupa Comme des Garcons. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation de Comme des Garcons reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Calvin Klein Obsession Balenciaga Cristobal Aftelier Cacao Ayala Moriel Black Licorice Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Pierre Cardin Revelation Police Pure Police London Homme Ayala Moriel Bois d'Hiver Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Serge Lutens La Myrrhe Nickel Calamity Ginger Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne