Designeri » C » Lemnos « Grupuri

Hinoki Comme des Garcons de barbati

Hinoki Comme des Garcons de barbati

camfor

Hinoki de Comme des Garcons este un parfum Lemnos de barbati. Hinoki a fost lansat in 2008. Parfumul prezinta chiparos, camfor, cedru, cimbru, pin, note lemnoase, olibanum, lichen, vetiver si lemn de Hinoki.

chiparos camfor cedru cimbru pin note lemnoase olibanum lichen vetiver lemn de Hinoki

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hinoki by Comme des Garcons.

Hinoki Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Comme des Garcons Hinoki fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Comme des Garcons Hinoki, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hinoki dupa Comme des Garcons. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hinoki de Comme des Garcons reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Guerlain Vol de Nuit Sergio Tacchini Sergio Tacchini Adidas Adidas 3 Man Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Raphael Replique DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Caron L`Anarchiste Givenchy Pi Neo 2010 Sage Machado Pearl Comme des Garcons Wonderwood Roger Vivier Le Santal Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees