Designeri » C » Oriental « Grupuri

Vanille Ambre Comptoir Sud Pacifique de dama

Vanille Ambre Comptoir Sud Pacifique de dama

Vanille Ambre Comptoir Sud Pacifique de dama Imagini Vanille Ambre Comptoir Sud Pacifique de dama Imagini Vanille Ambre Comptoir Sud Pacifique de dama Imagini

Vanille Ambre de Comptoir Sud Pacifique este un parfum Oriental de dama. Parfumul prezinta ambra, vanilie, mosc si paciuli.

ambra vanilie mosc paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanille Ambre by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Ambre Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanille Ambre dupa Comptoir Sud Pacifique. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanille Ambre de Comptoir Sud Pacifique reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Paloma Picasso Minotaure Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Chanel Allure Homme Edition Blanche Guerlain Spiritueuse Double Vanille Loewe Solo Loewe Miller Harris Piment des Baies Paul & Joe Bleu Legendary Fragrances Treasure Island Ajmal Mawsouf Christina Aguilera X Pose Stardust Rasasi Shatha Al Oudh Yves Rocher Vanille Noire