Designeri » C » Oriental Vanilat « Grupuri

Vanille Banane Comptoir Sud Pacifique de dama

Vanille Banane Comptoir Sud Pacifique de dama

tropical

Vanille Banane de Comptoir Sud Pacifique este un parfum Oriental Vanilat de dama. Vanille Banane a fost lansat in 2003. Notele de varf sunt portocala, banana si frisca; notele de mijloc sunt frunze de bananier si trifoi; Notele de baza sunt vanilie si rom alb.

portocala banana frisca

frunze de bananier trifoi

vanilie rom alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanille Banane by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Banane Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Dupa piramida parfumului, m-am cam temut de mirosul de rom. Insa, din fericire, in realitate, e doar o umbra de aroma, ce dispare rapid, facand loc celui mia autentic cocktail Daiquiri de banana pe care l-am mirosit vreodata. Si, pe cat de mult urasc bananele, pe ata de mult le iubec mireasma...mai ales in acest parfum! Gurmandul meu dulce Nr. 1!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanille Banane dupa Comptoir Sud Pacifique. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanille Banane de Comptoir Sud Pacifique reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Escada Escada Magnetism Kimora Lee Simmons Baby Phat Golden Goddess L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Neil Morris Afire L`Occitane en Provence Eau Maman & Bebe Patyka Ambre Molinard Les Orientaux: Vanille  Fraicheur Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Demeter Fragrance Always Sexy Laurence Dumont Vanille Orientale Bijan B Exquisite for Women Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake