Designeri » C » Chypre Floral « Grupuri

Camelia Corine de Farme de dama

Camelia Corine de Farme de dama

Vreau: 1

Camelia de Corine de Farme este un parfum Chypre Floral de dama. Notele de varf sunt floare de portocal african, galbanum si coacaze negre; notele de mijloc sunt stanjenel, iasomie si trandafir; Notele de baza sunt mosc, lichen, cedru de Virginia, ambra si vanilie.

floare de portocal african galbanum coacaze negre

stanjenel iasomie trandafir

mosc lichen cedru de Virginia ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Camelia by Corine de Farme.

Camelia Recenziile parfumurilor

Eliza-Eliza
Eliza-Eliza

Am primit acel parfum de la sora mea care locuia in Spania.L-am folosit mai multi ani.Acum mi-am amintit numele "Camelia" si foarma sticlei.Uite asa l-am revazut si mi-as dori sa-l pot achizitiona.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Corine de Farme Camelia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Corine de Farme Camelia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Camelia dupa Corine de Farme. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Camelia de Corine de Farme reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Cacharel Liberte John Varvatos John Varvatos Yves Rocher En Avril Un Soir Celine Magic Hermes Parfum d`Hermes Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Ellie Perfume Ellie Betty Barclay Amazing Love Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love O Boticario Accordes Harmonia Alviero Martini Urban Safari Woman