Designeri » C » Lemnos Aromatic « Grupuri

Tabac Spirit Corine de Farme de barbati

Tabac Spirit Corine de Farme de barbati

tabac
ierbos

Tabac Spirit de Corine de Farme este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Notele de varf sunt muscata, salvie si bergamot; notele de mijloc sunt paciuli si tutun; Notele de baza sunt mosc si ambra.

muscata salvie bergamot

paciuli tutun

mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tabac Spirit by Corine de Farme.

Tabac Spirit Recenziile parfumurilor

ionelslavoiu
ionelslavoiu

Desi nu sunt fumator, sunt un fan al mirosurilor asa zis barbatesti cum ar fi cel de tabac fin. Asadar de cum l-am vazut pe fragrantica, am zis "asta e al meu" ...apoi cand l-am gasit si la noi, am ramas surprins de pretul zic eu, cam mic. Surprinderea mea a fost si mai mare cand l-am primit si mirosit....ori nu ma pricep eu la aromele din parfumuri, desi eu cred ca varsta si experienta ar trebui sa spuna altceva, ori cei care l-au creat sau jucat intr-un mod pervers cu notele din descriere. Nu spun ca miroase "rau", dar cred ca miroase ciudat pentru un "for men" ...extrem de dulceag, parca total diferit de tot ce miroase a tutun ambra si mosc. Sa fi folosit ceva aldehide si au omis sa le aminteasca? Daca gresesc eu, imi cer iertare si rog si pe altii care-l cunosc, sa-si spuna parerea.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Corine de Farme Tabac Spirit fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Corine de Farme Tabac Spirit, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tabac Spirit dupa Corine de Farme. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tabac Spirit de Corine de Farme reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Aveda Chakra 1 Motivation Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Geo. F. Trumper Lavender Water Fabi Fabi Per Lui Czech & Speake Cuba Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Annick Goutal Ninfeo Mio Cale Fragranze d’Autore Mistero Kristel Saint Martin Parfum d'Homme