Designeri » C » Aromatic « Grupuri

Silver Mountain Water Creed unisex

Silver Mountain Water Creed unisex

Silver Mountain Water Creed unisex Imagini

Silver Mountain Water de Creed este un parfum Aromatic unisex. Silver Mountain Water a fost lansat in 1995. Creatorul acestui parfum este Olivier Creed Sixth Generation. Notele de varf sunt bergamot si mandarina; notele de mijloc sunt ceai verde si coacaze negre; Notele de baza sunt galbanum, mosc, lemn de santal si petit grain.

bergamot mandarina

ceai verde coacaze negre

galbanum mosc lemn de santal petit grain

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Silver Mountain Water by Creed.

Mefisto
Boise Fruite

Silver Mountain Water Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Creed Silver Mountain Water fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Creed Silver Mountain Water, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Silver Mountain Water dupa Creed. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Silver Mountain Water de Creed reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Ferrari Ferrari Extreme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Liz Claiborne Bora Bora for Men Ferrari Ferrari passion Unlimited L`Erbolario Te Bianco Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Maitre Parfumeur et Gantier Baime L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Donna Karan Essence Lavender Adidas Adidas Team Force Truefitt & Hill 1805 Solinotes Vanille