Designeri » C » Aromatic « Grupuri

Silver Mountain Water Creed unisex

Silver Mountain Water Creed unisex

Silver Mountain Water Creed unisex Imagini

Silver Mountain Water de Creed este un parfum Aromatic unisex. Silver Mountain Water a fost lansat in 1995. Creatorul acestui parfum este Olivier Creed Sixth Generation. Notele de varf sunt bergamot si mandarina; notele de mijloc sunt ceai verde si coacaze negre; Notele de baza sunt galbanum, mosc, lemn de santal si petit grain.

bergamot mandarina

ceai verde coacaze negre

galbanum mosc lemn de santal petit grain

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Silver Mountain Water by Creed.

Mefisto
Boise Fruite

Silver Mountain Water Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Creed Silver Mountain Water fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Creed Silver Mountain Water, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Silver Mountain Water dupa Creed. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Silver Mountain Water de Creed reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Puma Puma I`m Going Man Benetton Benetton White Night Man Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man s.Oliver Love Man 2008 Aubusson Aubusson Man in Blue Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery DSH Perfumes Bon Vivant Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Washington Tremlett Hampstead Water Yves Rocher Samarkande Solinotes Musc