Designeri » C » Oriental « Grupuri

Vanisia Creed de dama

Vanisia Creed de dama

Vanisia Creed de dama Imagini Vanisia Creed de dama Imagini

Vanisia de Creed este un parfum Oriental de dama. Vanisia a fost lansat in 1987. Creatorul acestui parfum este Olivier Creed Sixth Generation. Nota de varf este bergamot; notele de mijloc sunt iasomie si trabdafir bulgaresc; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, vanilie si Ambergris.

bergamot

iasomie trabdafir bulgaresc

lemn de santal ambra vanilie Ambergris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanisia by Creed.

Vanisia Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Creed Vanisia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Creed Vanisia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanisia dupa Creed. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanisia de Creed reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Avon Black Suede Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Sonia Rykiel Sonia Rykiel Loewe Solo Loewe Korloff Paris Kn°II Alain Delon Lyra Ava Luxe Sacred Yosh Omniscent 0.96 Tonatto Profumi Amir James Heeley Cardinal Keiko Mecheri Myrrhe & Merveilles Nobile 1942 Ambra Nobile