Designeri » C » Citric Aromatic « Grupuri

Zeste Mandarine Creed unisex

Zeste Mandarine Creed unisex

Zeste Mandarine de Creed este un parfum Citric Aromatic unisex. Zeste Mandarine a fost lansat in 1999. Creatorul acestui parfum este Olivier Creed Sixth Generation. Parfumul prezinta citrice.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Zeste Mandarine by Creed.

Zeste Mandarine Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Creed Zeste Mandarine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Creed Zeste Mandarine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Zeste Mandarine dupa Creed. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Zeste Mandarine de Creed reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Bond No 9 Little Italy Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Eclectic Collections Factor O Boticario Acqua di Colonia Citrus Novaya Zarya Troynoy Keiko Mecheri Scarlett Space NK Laughter Bourjois Masculine Evasion