Designeri » C » Lemnos « Grupuri

Cuba Black Cuba Paris de barbati

Cuba Black Cuba Paris de barbati

Cuba Black Cuba Paris de barbati Imagini Cuba Black Cuba Paris de barbati Imagini

Cuba Black de Cuba Paris este un parfum Lemnos de barbati. Parfumul prezinta bergamot, citrice, iasomie, note lemnoase, lavanda si vetiver.

bergamot citrice iasomie note lemnoase lavanda vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cuba Black by Cuba Paris.

Cuba Black Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cuba Paris Cuba Black fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cuba Paris Cuba Black, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cuba Black dupa Cuba Paris. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cuba Black de Cuba Paris reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Guerlain Vol de Nuit Police Police Naked Pour Homme Versace Green Jeans Krizia Spazio Krizia Uomo Jovoy Paris Boise Pierre Balmain Miss Balmain Xerjoff Homme Susanne Lang Tamboti Wood Les Nez Turtle Vetiver Roger Vivier Le Santal Ortigia Sicilia Sandalo Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver