Designeri » C » Lemnos Condimentat « Grupuri

Cuba Blue Cuba Paris de barbati

Cuba Blue Cuba Paris de barbati

Cuba Blue Cuba Paris de barbati Imagini Cuba Blue Cuba Paris de barbati Imagini

Cuba Blue de Cuba Paris este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Parfumul prezinta note lemnoase, condimente, vanilie si mosc.

note lemnoase condimente vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cuba Blue by Cuba Paris.

Cuba Blue Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cuba Paris Cuba Blue fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cuba Paris Cuba Blue, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cuba Blue dupa Cuba Paris. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cuba Blue de Cuba Paris reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Al-Rehab Abeer Al Sharq Roberto Verino VV Man Acqua di Biella Baraja Annick Goutal Vetiver Roccobarocco Gold Jeans Cologne Kenzo Power Ferrari Ferrari Uomo Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Farmacia SS. Annunziata Isos Chantecaille Vetyver Smell Bent Dr. Dreidel