Designeri » C » « Grupuri

Cuba Cactus for Men Cuba Paris de barbati

Cuba Cactus for Men Cuba Paris de barbati

Cuba Cactus for Men Cuba Paris de barbati Imagini

Cuba Cactus for Men de Cuba Paris este un parfum de barbati. Parfumul prezinta note verzi, note florale si note condimentate.

note verzi note florale note condimentate

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cuba Cactus for Men by Cuba Paris.

Cuba Cactus for Men Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cuba Paris Cuba Cactus for Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cuba Paris Cuba Cactus for Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cuba Cactus for Men dupa Cuba Paris. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cuba Cactus for Men de Cuba Paris reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Parfum d`Empire Eau de Gloire CnR Create Scorpio Novae Plus Shinny Violet Escada Absolutely Me Fred Hayman 273 Indigo Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition Torrente L`Or Rouge IKKS IKKS Young Man Marc Jacobs Lola Velvet Bond No 9 Saks En Rose Philosophy Falling in Love