Designeri » C » Lemnos Aromatic « Grupuri

Cuba Gold Cuba Paris de barbati

Cuba Gold Cuba Paris de barbati

Cuba Gold Cuba Paris de barbati Imagini Cuba Gold Cuba Paris de barbati Imagini

Cuba Gold de Cuba Paris este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Parfumul prezinta lavanda, vetiver, bergamot, note lemnoase si iasomie.

lavanda vetiver bergamot note lemnoase iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cuba Gold by Cuba Paris.

Le Male

Cuba Gold Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cuba Paris Cuba Gold fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cuba Paris Cuba Gold, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cuba Gold dupa Cuba Paris. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cuba Gold de Cuba Paris reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
L`Artisan Parfumeur Jatamansi Hugo Boss Hugo XY Kenzo Air Intense Abercrombie & Fitch 41 Cologne Bois 1920 Sandalo e The Byblos Byblos Man Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Mark Buxton Nameless Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Sergio Tacchini Experience Discovery GianMarco Venturi GMV 2001 Agonist The Infidel