Designeri » C » Lemnos Aromatic « Grupuri

Cuba Gold Cuba Paris de barbati

Cuba Gold Cuba Paris de barbati

Cuba Gold Cuba Paris de barbati Imagini Cuba Gold Cuba Paris de barbati Imagini

Cuba Gold de Cuba Paris este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Parfumul prezinta lavanda, vetiver, bergamot, note lemnoase si iasomie.

lavanda vetiver bergamot note lemnoase iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cuba Gold by Cuba Paris.

Cuba Gold Recenziile parfumurilor

Cuba Gold by Cuba Paris 3.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cuba Paris Cuba Gold fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cuba Paris Cuba Gold, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cuba Gold dupa Cuba Paris. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cuba Gold de Cuba Paris reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Guerlain Vetiver Cartier Pasha de Cartier Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man La Perla GrigioPerla Hedo White L`Erbolario Vetiver de la Reunion Etat Libre d`Orange Tom of Finland Fragonard Les Naturelles: Lavande Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Adidas Adidas Urban Spice Davidoff Champion Atelier Cologne Oolang Infini Strange Invisible Perfumes Atlantic