Designeri » C » Lemnos Condimentat « Grupuri

Cuba Orange Cuba Paris de barbati

Cuba Orange Cuba Paris de barbati

Cuba Orange Cuba Paris de barbati Imagini Cuba Orange Cuba Paris de barbati Imagini

Cuba Orange de Cuba Paris este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Parfumul prezinta iasomie, lemn de santal, cedru de Virginia si condimente.

iasomie lemn de santal cedru de Virginia condimente

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cuba Orange by Cuba Paris.

Cuba Orange Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cuba Paris Cuba Orange fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cuba Paris Cuba Orange, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cuba Orange dupa Cuba Paris. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cuba Orange de Cuba Paris reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Hermes Rocabar Davidoff Echo Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Guerlain Heritage Eau de Toilette Hermes Un Jardin Apres la Mousson Roccobarocco Gold Jeans Cologne Ferrari Ferrari Uomo ScentStory 24 Rasasi Hatem Romeo Gigli Laki Mazzolari Lui Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu