Designeri » C » « Grupuri

Mediterranea Culti unisex

Mediterranea Culti unisex

Mediterranea Culti unisex Imagini

Mediterranea de Culti este un parfum unisex. Mediterranea a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Alessandro Agrati. Parfumul prezinta portocala amaruie, cedru de Virginia si ghimbir.

portocala amaruie cedru de Virginia ghimbir

Daca cunosti acest parfum, foloseste piramida parfumului pentru a selecta notele principale.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mediterranea by Culti.

Mediterranea Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Culti Mediterranea fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Culti Mediterranea, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mediterranea dupa Culti. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mediterranea de Culti reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Zara Ambar Profumi Capri Luna Caprese Davidoff Cool Water Man Cool Summer Royall Fragrances Royall Bay Rhum Bond No 9 Swarovski Crystallized Amphora Reminiscence Mi Fa Stella McCartney Stella Nude Sweet Years Sweet Years Man Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue Hermes Hermessence Iris Ukiyoé Pacifica Bali Lime Papaya Loewe Solo Loewe Pop