Designeri » D E » Lemnos Aromatic « Grupuri

Bowmakers D.S. & Durga unisex

Bowmakers D.S. & Durga unisex

nuci

Bowmakers de D.S. & Durga este un parfum Lemnos Aromatic unisex. Bowmakers a fost lansat in 2013. Parfumul prezinta lemn de mahon, artar, pin, rasini, nuci, pielarie si note lemnoase.

lemn de mahon artar pin rasini nuci pielarie note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bowmakers by D.S. & Durga.

Bowmakers Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre D.S. & Durga Bowmakers fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre D.S. & Durga Bowmakers, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bowmakers dupa D.S. & Durga. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bowmakers de D.S. & Durga reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
L`Artisan Parfumeur Jatamansi Oriflame Embrace Him Morgan Morgan de Toi Homme Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Givenchy Givenchy Gentleman Abercrombie & Fitch Fierce Carthusia Carthusia Uomo Jeanne Arthes Cobra for Him Version Inedite David & Victoria Beckham Pure Instinct Benetton Benetton Verde Man DSH Perfumes Seven UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy