Designeri » D E » Oriental Lemnos « Grupuri

Mississippi Medicine D.S. & Durga de barbati

Mississippi Medicine D.S. & Durga de barbati

Mississippi Medicine de D.S. & Durga este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Mississippi Medicine a fost lansat in 2011. Parfumul prezinta mesteacan, tamaie, violeta si chiparos.

mesteacan tamaie violeta chiparos

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mississippi Medicine by D.S. & Durga.

Mississippi Medicine Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre D.S. & Durga Mississippi Medicine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre D.S. & Durga Mississippi Medicine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mississippi Medicine dupa D.S. & Durga. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mississippi Medicine de D.S. & Durga reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Thierry Mugler Alien Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Ralph Lauren Purple Label Alfred Dunhill Dunhill Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Gap White Amber No.541 Les Nereides Patchouli Antique Manuel Canovas Ballade Verte Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Diesel Diesel Strellson Strellson No 1 Long Lost Perfume Bakir